TA STRONA UŻYWA COOKIES. Używamy cookies i podobnych technologii do przechowywania ustawień na Twoim urządzeniu końcowym. Możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Konsultacje i Szkolenia

Nowoczesne urzędy administracji publicznej cechuje sprawne zarządzanie usługami publicznymi. Jakość tych usług zależy od wykorzystania nowych technologii informatycznych, o utrzymaniu wysokiej jakości decydują umiejętności i doświadczenie urzędników oraz informatyków wspieranych kompetencjami naszych specjalistów.

Stałą polityką spółki jest utrzymywanie sprawnego, kompetentnego serwisu oprogramowania i budowanie dobrych relacji z urzędami.  Swoją wiedzę i doświadczenie spółka przekazuje urzędnikom w trakcie konsultacji technicznych i prawnych, instalacji pilotażowych oraz  specjalnie organizowanych szkoleń.

Konsultacje z zakresu przepisów prawnych dotyczące rejestrów osobowych, instrukcji kancelaryjnej i informatyzacji administracji publicznej prowadzone są w formie prezentacji połączonej z dyskusją w siedzibach urzędu w gronie osób ściśle zainteresowanych tematem.

Szkolenia  z zakresu przepisów prawnych kierowane są do urzędników stanu cywilnego  i pracowników ewidencji ludności, a prowadzone są przez ekspertów zapraszanych z zewnątrz (pracowników nadzoru, sędziów oraz prelegentów Stowarzyszenia USC). Szkolenia organizowane są corocznie począwszy od roku 1998 w atrakcyjnych miejscach, początkowo w Ustroniu, Wiśle, Bukowinie Tatrzańskiej, by na stałe zagościć w Zakopanem.

Szkolenia z zakresu informatyki dla administracji publicznej kierowane są do służb informatycznych w urzędach gmin, koordynatorów czynności kancelaryjnych i partnerów wspierających instalowanie oprogramowania na terenie całego kraju. Szkolenia odbywają się równocześnie ze szkoleniami dla urzędników stanu cywilnego. Szkolenia znane są z miłej atmosfery oraz możliwości prowadzenia otwartej dyskusji, wymiany wiedzy i poglądów.