TA STRONA UŻYWA COOKIES. Używamy cookies i podobnych technologii do przechowywania ustawień na Twoim urządzeniu końcowym. Możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Oprogramowanie ERP

 

Jeśli szukają Państwo doświadczonego i biegłego integratora systemów zarządzania Comarch ERP, prosimy rozważyć możliwość współpracy z Technika IT – partnerem firmy COMARCH od 2002 r.
Oferujemy Państwu pełen wachlarz usług informatycznych:

DORADZTWO

Wskażemy Państwu jeden z systemów Comarch ERP, najbardziej odpowiadający Państwa potrzebom. Pomożemy podjąć decyzję, czy rozwiązanie, ku któremu się Państwo skłaniają, obejmie wszystkie punkty krytyczne Państwa firmy oraz czy stwarza ono możliwość pełnego odwzorowania w systemie prowadzonej przez Państwa działalności. Podpowiemy czy konieczne modyfikacje i rozwiązania wspomagające będą możliwe i łatwe do zrealizowania.

PROJEKT I WYKONANIE ARCHITEKTURY IT

Przeprowadzimy audyt i modernizację infrastruktury IT - jeśli będzie to konieczne dla stabilnego i sprawnego działania wdrażanego systemu. Z racji naszego doświadczenia w IT, mamy kompetencje w zakresie rozwiązań wspierających (sprzęt, oprogramowanie, systemy zabezpieczeń etc.).

ANALIZA PRZEDWDROŻENIOWA

To najważniejszy etap w projekcie wdrożeniowym Comarch ERP XL i Comarch Optima. Zanim rozpoczniemy wdrożenie systemu Comarch ERP określimy jakim celom ma ono służyć, które z potrzeb są kluczowe, na czym polega specyfika Państwa działalności, jakie występują procesy, w jaki sposób i w jakim celu są realizowane? W kolejnym kroku opracujemy szereg rozwiązań zapewniających realizację wskazanych celów, poszukamy skutecznych a zarazem prostych sposobów działania. Na tym etapie nasze zasoby, pomysłowość i doświadczenie okazują się kluczowe dla powodzenia całego projektu. Końcowym efektem analizy jest dokument zawierający projekt funkcjonalny - model kluczowych obszarów i procesów biznesowych w nowym systemie.

INSTALACJA I KONFIGURACJA COMARCH ERP
Nasze pomysły wypracowane na etapie analizy i zawarte w projekcie funkcjonalnym nabierają realnego kształtu.
TWORZENIE APLIKACJI NA ZAMÓWIENIE, MODYFIKACJE OPROGRAMOWANIA

Nasz zespół programistów zrobi wszystko co niezbędne, by jak najlepiej zaspokoić potrzeby Państwa firmy: dokona niezbędnych modyfikacji, stworzy wszelkie dodatkowe aplikacje, wydruki i raporty, które pozwolą z systemu Comarch ERP uzyskać jeszcze więcej korzyści i udogodnień. Zaprojektujemy i stworzymy także oprogramowanie niezależne - jeśli nie znajdują Państwo w ofercie Comarch ERP tego, czego szukają.

HELP-DESK / WSPARCIE i UMOWA OPIEKI

Mogą Państwo również liczyć na posprzedażowe wsparcie w zakresie bieżącej eksploatacji, rozwijania i utrzymania oprogramowania po oficjalnym zamknięciu wdrożenia i rozliczeniu projektu. Jako jedni z niewielu oferujemy podobne usługi klientom pracującym już na systemach Comarch ERP. Pozwala nam na to doświadczony zespół wsparcia. W ramach UMOWY OPIEKI NAD WDROŻONYM SYSTEMEM mają Państwo gwarancję na dostęp do najlepszych usług serwisowych i konsultacji. Wynegocjowany miesięczny abonament obejmuje wskazaną przez Klienta ilość prac wybranego rodzaju (wdrożeniowych, programistycznych, serwisowych, technicznych itd.).

OUTSOURCING IT

Możemy przyjąć na siebie odpowiedzialność za cały obszar IT w Państwa firmie. Jesteśmy przekonani, że zarówno z punktu widzenia jakości i zakresu usług oraz kosztów utrzymania własnego zespołu informatycznego skorzystanie z tej propozycji będzie dla Państwa firmy niezwykle korzystne.